CT Machine Tools

CT Machine Tools jest światowym liderem w dziedzinie remontów kapitalnych szlifierek bezkłowych, polegających na wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technik i technologii stosowanych obecnie w tego typu maszynach. Pozycja lidera wynika z 35 letniego doświadczenia w dziedzinie remontów szlifierek bezkłowych. Firma realizuje szerokie spektrum zastosowań i dokładności obróbki ? aż do pojedynczych mikronów.

Dzięki doświadczeniu w pracy z szeroką gamą komponentów, środowisk produkcyjnych i gałęzi przemysłu stworzyła jedne z najbardziej zaawansowanych szlifierek bezkłowych dostępnych na współczesnym rynku.

Połączenie pełnych systemów sterowania CNC z szeregiem opcji automatyzacji procesu pomiarowego i operacji w zamkniętej pętli sterowania pozwoliło  uzyskać wysokie oceny nie tylko za dokładność obróbki ale i automatyzację procesu pozwalającą na wysoką jakość w znacznym stopniu niezależną od czynnika ludzkiego.

Jako firma rodzinna CT jest w stanie oferować najbardziej elastyczne rozwiązania dopasowane do konkretnych wymagań i potrzeb klientów zarówno w zakresie specyfikacji technicznych maszyn jak i budżetu realizacji projektów.

Z przyjemnością weźmiemy udział w państwa projektach, również tych najtrudniejszych, wymagających twórczego i elastycznego podejścia.

Dodatkowo oferujemy kompletny serwis posprzedażny obejmujący standardowe oraz nietypowe oprzyrządowanie, nowe i używane części zamienne, przeglądy planowe i naprawy  oraz szereg części i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich typów szlifierek bezkłowych.

Każda ze zbudowanych przez CT maszyn jest dostosowana do potrzeb klienta w zakresie specyfikacji systemu, wielkości produkcji i poziomu automatyzacji. To właśnie nakierowane na potrzeby klienta podejście do projektowania maszyn i systemów umożliwiło włączenie  produktów i usług CT do wielu procesów przemysłowych.

Takie podejście nie tylko pozwala na obsługę istniejących procesów w firmach  klientów, ale umożliwia wspieranie rozwoju ich produkcji poprzez zrozumienie specyfiki procesów i przyszłych potrzeb ich branż.

CT ma doświadczenie w pracy z wszystkimi markami i modelami szlifierek bezkłowych i może polecać sprawdzone rozwiązania i specyfikacje dla spełnienia specyficznych wymagań poszczególnych procesów. Dysponuje maszynami, z których może korzystać przy realizacji projektów naszych klientów, co pozwala nam na instalowanie ukończonych maszyn w liniach produkcyjnych i przyjmowanie starych na zamianę, bez konieczności przerw produkcyjnych na czas przebudowy maszyn.

Scroll to Top